Birbil

Birbil uygulamamsı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.8 MB
  • Version 2.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Tecrübe Bilişim
birbil uygulaması ile her gün telefonunuza gelen bildirimler ile bir bilgi sahibi olacaksınız. birbil uygulaması telefonunuzda vakit geçirirken bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır.
birbil uygulaması ile her gün telefonunuza gelen bildirimler ile bir bilgi sahibi olacaksınız. birbil uygulaması telefonunuzda vakit geçirirken bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. İçerisinde 14 adet kategori bulunmakta olup birbirinden ilginç bilgiler barındırmaktadır. Sunucularımız yardımıyla uygulamaya sürekli içerik eklenmektedir.
 
 Her gün komik, ilgi çekici ve bilinmeyen bilgileri paylaşan, ansiklopedi tadında eğlenceli bir kaynaktır. Kolay, okunabilir sıkıcı olmayan haberler sizi çok eğlendirecek. Misyonumuz size bir kere de olsa "oha" dedirtebilmek, güncel ve enteresan olayları kaçırmamanızı sağlamak, bilgi haznenizi genişletmek ve genel kültürünüzü arttırmaktır.
 
 Yanlış bilinen,bilinmeyen ilginç şeylerin doğrusu ve düzeltilmiş hâllerine ulaşmak, ulan vay be bunlar da neyin nesiymiş diyebilmek, her gün size mesaj atan bir sevgiliniz olmasada bir bilgi ileten bir uygulama olabilmeyi amaçlayan uygulamamız editörlerimiz tarafından sürekli güncel tutularak size en iyi verimliliği sağlayacaktır.
 

 Balon balığı şişerken nefesini mi tutuyor? Hayvanlar rüyasında ne görür? Şimdiye kadar bulunan dünyanın en büyük kuşu hangisidir? Istakozların kanı neden mavi renktir? Nikotin yiyen bakteriler yardımıyla sigarayı bırakmak mümkün olabilecek mi? Evrenimizin bir kopyası mı var ? Ters zamanlı evren teorisi nedir? diye kendi kendinize soracak haliniz yok. Bunları niye siz düşünesiniz. İndir birbil'i edin her gün bir bildirim ile bir bilgi. Eee ne olacak birbil. Her gün bir yeni bildirim bir yeni bilgi!

Daha Fazla Göster
Birbil indir